איך להחליף שם לעמוד פייסבוק?

09/05/2013

את הפוסט הבא במקור כתבתי באוקטובר 2012 בבלוג של משרד הפרסום
Y&R ISRAEL

זה פוסט אינפורמטיבי שנכתב כי (דאז)  אנשים רבים שאלו אותנו איך הצלחנו לצאת מהתסבוכת ולהחליף את שם העמוד בפייסבוק

להלן המדריך המלא + על הדרך איך מאחדים דף עם מקום ולאפשר צ'ק אין במקום

אז הבעיה התחילה בכך ששם העמוד שלנו היה
SAA Y&R TEL AVIV

והיות שכעת שם המשרד הוחלף ל
Y&R ISRAEL
ניסינו להחליפו, הפעולה הראשונה וההגיונית שבה נקטנו הייתה ללכת להגדרות ופשוט להקליד ולשנות את השם – כך זה אמור היה להראות (כמובן ללא הגיריות):


אך מסתבר שכאשר דף עובר את רף המאתיים לייקים הוא נחסם לשינוי וכל מה שניתן לראות ליד השם הוא סימן שאלה קטן (שכשלוחצים עליו מקבלים הודעה – אין באפשרותך לשנות שמו של דף עם יותר מ200 לייקים):

לאחר חיפושים נרחבים ברשת הבנתי שהדרך היחידה לשנות את שם העמוד היא להגיש בקשה לפייסבוק, הבעיה היא שאין להם כתובת מייל כללית (או אפילו ספציפית לבעיה זו) יש לפייסבוק טפסים לכל בעיה אחרת (לדוגמא אם פתאום אתם מפסיקים לקבל הודעות, מישהו שולח לכם ספאם וגו׳) כל שאר הבלוגים שעסקו בנושא ציינו שכל שצריך לעשות הוא להיכנס להגדרות ולשלוח מסמכים בכפתור שנמצא היכן שאני רואה רק סימן שאלה! לאחר נבירה נוספת – הפעם דווקא בתגובות לאותם פוסטים, ציינו אנשים שבעצם את הכפתור ניתן לראות רק אם מתחברים ממחשבים בתוך ארה"ב, שזה כמובן בעייתי כי אני .. לא שם.
כך נראה הכפתור (בעצם טקסט לחיץ שכתוב בוא "הגש בקשה לשינוי שם"):


לאחר קריאה נוספת הבנתי שאי אפשר סתם להיכנס באמצעות שרת פרוקסי אמריקאי (פרוקסי עוזר להסוואת הכתובת שממנה מתחברים ומזייף כאילו אנחנו מתחברים מארה"ב) צריך להיכנס במשך שבוע שלם מאותו שרת יום יום ורק אז יתגלה הכפתור המיוחל!
הגבתי באחד הבלוגים, וגברת נחמדה מארה"ב בשם קים שמנהלת את הבלוג הציעה לסייע (בגדול היא עושה את זה בתשלום אבל מכיוון שהיא רצתה ללמוד איך ואם בכלל זה עובד – היא עזרה לנו ללא תשלום). קים מצאה את הכפתור ללא בעיה ושלחה עבורנו את המסמכים (פייסבוק דורשת חשבוניות או חשבון חשמל, מיסים, או מסמך רשמי כלשהו עם שם וכתובת זהים לשם החדש המבוקש), כעבור שבוע שלטונות פייסבוק החליטו להעתר לבקשתנו ושינו את שמנו, הידד!

אם אתם מחפשים לשכור את שירותיה של קים אפשר למצוא אותה באתר הבא:
just-ask-kim.com
so thanks kim!

הדבר הבא שעשינו היה לאחד את דף הצ'ק אין שלנו בהרצליה עם הדף Y&R ISRAEL כדי שאנשים יוכלו לעשות בו צ'ק אין, את זה ניתן לעשות בקלות רבה והסרטון הבא מסביר זאת בצורה ברורה ובשלבים:

תגיות: , , , ,